Video: MUDr. Ludmila Lázničková1. Historie vzniku Centra naděje a pomoci (CENAP), metoda PPR, antikoncepce v období kojení

 

2. Finance, gynekologie, vývojové vady

 

3. Vývojové vady, testy na výojové vady

 

4. Manžeství, antikoncepce, předmanželská sexualita, poradna pro ženy a dívky, vývojové vady, nemoci neslučitelné se životem, nepravidelné menstruační cykly

 

5. Antikoncepce, antikoncepce léčebně, neplodnost, termín porodu, umělé oplodnění

 

6. Stimulace ovulace, léčba neplodnosti, NAPROHELP, úspěšnost léčby, cysty

 

7. Co CENAP není, očkování proti rakovině děložního čípku

 

Práci paní doktorky lze podpořit např. finančně na účet: 2100247288/2010

(Variabilní symbol: osobní (klientské) číslo, přidělené pracovnicemi organizace)

http://www.cenap.cz/onas-jak-pomoci.php

http://www.cenap.cz/onas-idudaje.php

Sdílet

Komentáře

LudmilaLáz Pane Kratochvíle, děkuji za podporu, vzhledem k tomu, že zdravotní pojišťovny vůbec nejsou štědré k tomu, co děláme, naopak , jsem "trestána" za to, že neprovádím genetický ultrazvuk či neodesílám maminky na vyšetření na vývojové vady jejich miminek na začátku těhotenství, ani není žádná provize z odeslání do reprodukčních center či předepisování antikoncepce, a ještě z toho , co vyděláme v ambulanci, platíme další zaměstnance v CENAP ,kteří pomáhají v poradně pro ženy a dívky, tak to není vůbec jednoduché finančně se udržet.

LudmilaLáz V Centru naděje a pomoci každého moc prosíme o podporu nejen modlitbou, ale i o finanční pomoc. Prosíme, pomozte nám pomáhat. Bez poškozování zdraví, bez eticky sporných postupů, přitom smysluplně a úspěšně.
Finanční dar je možné poskytnout osobně na recepci Centra naděje a pomoci v Brně na Vodní 13, převodem nebo složenkou ve prospěch účtu číslo: 2100247288/2010. Bankovní spojení: Fio banka, a.s.V případě platby přes účet Vám rádi sdělíme Váš variabilní symbol na tel. 533 533 266- ing. Láznička.
Děkujeme za pochopení a za Vaši vstřícnost.

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio